Edytor

Edytor

Konkurs na LOGO

Powiatowa Instytucja kultury w Legionowie (PIK) i działająca w jej ramach Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie (PBP) mają zamiar zmienić swoją identyfikację wizualną. Poszukujemy nowego logo, które odda naszą misję i charakter działań, będzie wizytówką graficzną przedstawiającą nas otoczeniu, jednoznacznie będzie się kojarzyć z naszymi celami i zadaniami, będzie nas wyróżnić wśród innych instytucji, zobrazuje naszą tożsamość i kulturę organizacji. Dzięki nowemu logo będziemy rozpoznawalni i kojarzeni z bardzo dobrą ofertą kulturalną oraz z działaniami z zakresu animacji społeczno-kulturalnej. W nowym logo zostanie zawarta nasza energia kreacji nowych wydarzeń. 

 

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie na LOGO Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie. Konkurs ma charakter jednoetapowy, ogólnopolski. Rekomendowany jest udział profesjonalistów (grafików, projektantów, artystów plastyków oraz studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych), jednak nie jest to warunek konieczny. Logo może być jedno wspólne dla obu podmiotów lub dwa odrębne w podobnej stylistyce.

  

Czekamy z niecierpliwością na Wasze inspirujące projekty do 30 listopada br.   

do pobrania: REGULAMIN KONKURSU klik

Konkurs: List do Polski


??
 Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości ogłaszamy konkurs na LIST DO POLSKI! ✉️???


Co chcielibyście Jej przekazać? Wyrazy miłości? Szacunku?

A może chcielibyście się z Nią podzielić swoimi niepokojami?

Albo zapewnić, że robicie wszystko, żeby w Waszej ojczyźnie działo się jak najlepiej?

Czy pamiętacie o Jej niełatwej historii? Czy myślicie o przyszłości kolejnych pokoleń Polaków?

Może chcielibyście Ją za coś przeprosić? Albo za coś Jej podziękować? O coś zapytać?

11 listopada obchodzimy święto uzyskania przez Polskę niepodległości, odzyskania samostanowienia po latach niewoli. Cieszmy się! Świętujmy!

??????????


Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

1. Napisz list, którego słowa kierujesz do Polski.

2. Prześlij go do nas na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarcz do siedziby Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15) do 31 października 2019 r. (włącznie).

Najciekawsze spośród listów (bądź ich fragmenty) zostaną odczytane podczas wydarzenia organizowanego przez nas w tym roku z okazji Święta Niepodległości ??


------


Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez uczestnika zgody na przetwarzanie przez organizatora jego danych osobowych na potrzeby konkursu. Uczestnicy, których prace zostaną wykorzystane do działań Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie, wyrażają zgodę na upublicznienie (w tym opublikowanie) imienia i nazwiska autora/ autorki pracy. Organizator informuje, iż wybrane prace biorące udział w konkursie mogą zostać udostępnione na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa Polska 3.0 ‒ z możliwością dowolnego wykorzystywania w celach niekomercyjnych, pod warunkiem wpisania imienia i nazwiska autora/ autorki oraz informacji o licencji. Udział w konkursie równoznaczny jest z oświadczeniem autora/ autorki o udzieleniu zgody organizatorowi konkursu na udostępnienie prac na licencji: Creative Commons Uznanie autorstwa Polska 3.0. Szczegółowe informacje o tej licencji są dostępne na stronie http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/pl/.

W związku z organizacją konkursu należy zapoznać się z Klauzulą informacyjną przetwarzania danych w Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie, dostępną na stronie internetowej: www.pik.legionowski.pl w zakładce O NAS.

Dotacja na zakup nowości wydawniczych

Powiatowa Biblioteka Publiczna uzyskała dotację na zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dzięki dotacji zbiory biblioteki wzbogacą się o nowe pozycje książkowe w tym nowe wydania utworów lub opracowania dotyczące życia i twórczości wybitnych polskich literatów – patronów kolejnych lat jubileuszowych, ustanawianych corocznie przez aklamację przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Subskrybuj to źródło RSS