Konkursy

Konkurs: List do Polski


??
 Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości ogłaszamy konkurs na LIST DO POLSKI! ✉️???


Co chcielibyście Jej przekazać? Wyrazy miłości? Szacunku?

A może chcielibyście się z Nią podzielić swoimi niepokojami?

Albo zapewnić, że robicie wszystko, żeby w Waszej ojczyźnie działo się jak najlepiej?

Czy pamiętacie o Jej niełatwej historii? Czy myślicie o przyszłości kolejnych pokoleń Polaków?

Może chcielibyście Ją za coś przeprosić? Albo za coś Jej podziękować? O coś zapytać?

11 listopada obchodzimy święto uzyskania przez Polskę niepodległości, odzyskania samostanowienia po latach niewoli. Cieszmy się! Świętujmy!

??????????


Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

1. Napisz list, którego słowa kierujesz do Polski.

2. Prześlij go do nas na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarcz do siedziby Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15) do 31 października 2019 r. (włącznie).

Najciekawsze spośród listów (bądź ich fragmenty) zostaną odczytane podczas wydarzenia organizowanego przez nas w tym roku z okazji Święta Niepodległości ??


------


Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez uczestnika zgody na przetwarzanie przez organizatora jego danych osobowych na potrzeby konkursu. Uczestnicy, których prace zostaną wykorzystane do działań Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie, wyrażają zgodę na upublicznienie (w tym opublikowanie) imienia i nazwiska autora/ autorki pracy. Organizator informuje, iż wybrane prace biorące udział w konkursie mogą zostać udostępnione na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa Polska 3.0 ‒ z możliwością dowolnego wykorzystywania w celach niekomercyjnych, pod warunkiem wpisania imienia i nazwiska autora/ autorki oraz informacji o licencji. Udział w konkursie równoznaczny jest z oświadczeniem autora/ autorki o udzieleniu zgody organizatorowi konkursu na udostępnienie prac na licencji: Creative Commons Uznanie autorstwa Polska 3.0. Szczegółowe informacje o tej licencji są dostępne na stronie http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/pl/.

W związku z organizacją konkursu należy zapoznać się z Klauzulą informacyjną przetwarzania danych w Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie, dostępną na stronie internetowej: www.pik.legionowski.pl w zakładce O NAS.