Konkursy

KONKURS na karykaturę Pani Dulskiej


Gdy wyobrażacie sobie panią Anielę Dulską z dramatu "Moralność pani Dulskiej”, to jak ona wygląda w Waszej imaginacji? Czy jest "nalana tłuszczem i nalana teoriami”,  jak mawiał jej syn Zbyszko? A może ma ręce tak dłuuugie i silne, żeby móc efektywniej świat rozbijać łokciami? Jak może uzewnętrzniać się obłuda i antypatia? Jak wyobrażacie sobie "kołtuńską estetykę” pani Dulskiej?

W ramach zbliżającego się Narodowego Czytania lektury "Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej, ogłaszamy konkurs plastyczny na karykaturę tytułowej pani Anieli Dulskiej. Konkurs przeznaczony jest dla młodzieży ze szkół średnich oraz osób dorosłych. Prace należy dostarczać osobiście na adres: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie, ul. Sowińskiego 15 w godzinach pracy biblioteki:
Poniedziałek: 12:00-19:00
Wtorek: 10:00-16:00
Środa: 12:00-19:00
Czwartek: 10:00-16:00
Piątek: 10:00-16:00
lub przesłać skan pracy drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10.09.21r. Prace muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem. Należy również podać wiek i numer telefonu do kontaktu. W przypadku udziału osób nieletnich należy dołączyć zgodę na udział w konkursie rodzica/opiekuna.
 
Autorów prac prosimy o zapoznanie się klauzulą informacyjną: pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo. Biorąc udział w konkursie pozwalacie nam przetwarzać swoje dane, a także wyrażacie zgodę na publikację nadesłanej pracy oraz oświadczacie, że jesteście jej autorami.