Historyczny ESCAPE ROOM!

12 listopada, z okazji Święta Niepodległości, wraz z Muzeum Historycznym w Legionowie zainaugurowaliśmy historyczny escape room „Wspomnienia weterana Legionów Polskich” – grę autorstwa Małgorzaty Paderewskiej. Siedem drużyn walczyło o nagrodę główną – bilety wstępu do Centrum nauki Kopernik. Bardzo się cieszymy, że członkowie każdego z zespołów wychodzili z pokoju zagadek zadowoleni, a przez drzwi niejednokrotnie dało się słyszeć śmiechy, a nawet śpiew! :D

  • IMG_1779
  • IMG_1782
  • IMG_1786
  • _MG_1768
  • _MG_1771

Simple Image Gallery Extended

Z okazji Święta Niepodległości zapraszamy do zabawy w wyjątkowym, historycznym pokoju zagadek!

Już 12 listopada w willi Muzeum Historycznego w Legionowie przy ul. Adama Mickiewicza 23 zagłębimy się w historię Legionów Polskich i odzyskiwania niepodległości.

Podejmijcie wyzwanie i w jak najkrótszym czasie rozwiążcie wszystkie zagadki, żeby wydostać się z zamkniętego pokoju weterana Legionów Polskich. Nie musicie mieć olbrzymiej wiedzy na temat historii, podpowiedzi powinny naprowadzić każdego na dobry trop. Tylko trzeba być spostrzegawczym!

Zapraszamy rodziny i grupy znajomych. Dla każdego znajdzie się coś do odkrycia ;)
Na zwycięską drużynę czeka nagroda, a dla pozostałych mamy drobne upominki!

Obowiązują zapisy na konkretną godzinę, co godzinę, od 9.45 do 15.45 (przewidzieliśmy udział siedmiu drużyn). Zgłoszenie swojej chęci uczestnictwa w zabawie wraz z preferowaną godziną prosimy przesyłać drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.