Podziel się swoim talentem!

Podziel się swoim talentem!

Uziemieni, spędzamy teraz w domach więcej czasu niż zwykle. Wszelkie spotkania, wyprawy do kina, muzeum, na koncert czy do teatru musimy odłożyć na później (ach, co to będzie za wspaniały czas!). Spora część życia kulturalnego (i nie tylko) przeniosła się do Internetu. Aktorzy czytają książki, prowadzone są rozmaite warsztaty, webinaria, udostępnia się darmowe filmy, lektury i inne publikacje.

A może Wy też chcielibyście podzielić się z innymi czymś, co potraficie robić?  Może dobrze czytacie, z pasją recytujecie poezję, pięknie śpiewacie, rapujecie? Piszecie, fotografujecie, robicie na drutach? Albo tworzycie śmieszne figurki z plasteliny, malujecie, rysujecie komiksy bądź też możecie nas nauczyć składania zwierząt origami? Jeśli jest coś, co potraficie (na pewno jest!), i czym chcielibyście się podzielić online – dajcie nam znać! Pokażmy, że każdy z nas coś umie i ma się czym pochwalić!

Czekamy na Wasze krótkie filmiki (max 10 minut, nagrane np. telefonem), zdjęcia i teksty. Przesyłajcie je do nas przez WeTransfer na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wybrane propozycje opublikujemy na profilu facebookowym PIK i stronie internetowej: www.pik.legionowski.pl. Autorów i autorki nagrań/tekstów/zdjęć itd., które otrzymają na naszym profilu FB najwięcej lajków, nagrodzimy czytnikami e-booków.

Nie zapominamy o ochronie danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną: http://pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo.html. Zgłaszając swoją propozycję ‒ tekst, zdjęcie, film ‒ pozwalacie nam przetwarzać swoje dane, a także wyrażacie zgodę na publikację nadesłanego utworu.

Ponieważ musimy być pewni, że nadesłane utwory nie naruszą niczyich praw, bardzo prosimy o przesłanie na podany adres e-mail również skanu/zdjęcia podpisanego oświadczenia:

 

Oświadczam, że przysługują mi autorskie prawa osobiste i nieograniczone prawa majątkowe do nadesłanego nagrania/tekstu/zdjęcia o nazwie ………………………………………………………………, bądź przedstawionego za ich pośrednictwem utworu. Jestem uprawniony/a do rozpowszechniania wizerunku osób nagranych na filmie/ukazanych na zdjęciu, a także przyjmuję na siebie odpowiedzialność wobec Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie za wady prawne zgłoszonego nagrania/tekstu/zdjęcia, w tym brak praw wymienionych powyżej.

  

                                                                                                                                                                              (podpis autora/autorki)