Artykuły filtrowane wg daty: sobota, 30 listopad 2019

Koncert Moniki Kuszyńskiej
W imieniu organizatorów – Powiatu Legionowskiego, Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie oraz Ośrodka Kultury w Wieliszewie – serdecznie zapraszamy osoby ze specjalnymi potrzebami oraz ich opiekunów na występ Moniki Kuszyńskiej podczas „Koncertu bez barier” 30 listopada br. o godz. 18.00 w Sali koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie!

Monika Kuszyńska jest piosenkarką i autorką tekstów. Wraz z zespołem Varius Manx wydała trzy albumy studyjne: „Eta”, „Eno” i „Emi”. W 2009 r. podjęła karierę solową i w 2012 r. wydała album „Ocalona”. Jest laureatką Superjedynki i reprezentantką Polski w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Koncert wieloletniej wokalistki zespołu Varius Manx uświetni powiatowe obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Bezpłatne zaproszenia wyłącznie dla osób ze specjalnymi potrzebami i ich opiekunów można otrzymać w siedzibie Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie (ul. Sowińskiego 15) oraz w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie (ul. Sikorskiego 11, budynek B).

Zapraszamy!

Konkurs na logo


Powiatowa Instytucja kultury w Legionowie (PIK) i działająca w jej ramach Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie (PBP) mają zamiar zmienić swoją identyfikację wizualną. Poszukujemy nowego logo, które odda naszą misję i charakter działań, będzie wizytówką graficzną przedstawiającą nas otoczeniu, jednoznacznie będzie się kojarzyć z naszymi celami i zadaniami, będzie nas wyróżnić wśród innych instytucji, zobrazuje naszą tożsamość i kulturę organizacji. Dzięki nowemu logo będziemy rozpoznawalni i kojarzeni z bardzo dobrą ofertą kulturalną oraz z działaniami z zakresu animacji społeczno-kulturalnej. W nowym logo zostanie zawarta nasza energia kreacji nowych wydarzeń. 

 

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie na LOGO Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie. Konkurs ma charakter jednoetapowy, ogólnopolski. Rekomendowany jest udział profesjonalistów (grafików, projektantów, artystów plastyków oraz studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych), jednak nie jest to warunek konieczny. Logo może być jedno wspólne dla obu podmiotów lub dwa odrębne w podobnej stylistyce.

  

Czekamy z niecierpliwością na Wasze inspirujące projekty do 30 listopada br.   

do pobrania: REGULAMIN KONKURSU klik

 

Subskrybuj to źródło RSS