Archiwum

Edytor

Edytor

Debata młodzieżowa "Dla kogo KULTURA jest ważna?"

Bardzo serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów na debatę młodzieżową o kulturze. 

Debata "Dla kogo KULTURA jest ważna?" odbędzie się 10 grudnia 2019 r. w godz. 10.00-14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo przy ul. Piłsudskiego 41. Do udziału w debacie zapraszamy 4-osobowe reprezentacje uczniów (wraz z opiekunami) szkół podstawowych (klasy 7 - 8) i ponadpodstawowych z terenu powiatu legionowskiego.

Debatę poprowadzi Beata Narel - nauczycielka wiedzy o społeczeństwie, lider Ośrodka Wiodącego Centrum Edukacji Obywatelskiej w Legionowie. Aktywnie współpracująca z Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie. Od 2007 do 2010 roku była koordynatorem działań Młodzieżowej Rady Miasta. 

Przygotowaniem do debaty będzie przeprowadzenie przez Samorządy Uczniowskie ankiety wśród rówieśników, dotyczącej odbioru i uczestnictwa w kulturze oraz opracowanie jej wyników. Będzie to też ciekawe doświadczenie związane z badaniami opinii publicznej.

Podsumowanie wyników badań prosimy przesłać do 6 grudnia 2019 r. Całościowe ich opracowanie zostanie przedstawione podczas debaty.

Bardzo serdecznie zapraszamy w imieniu ośrodków kultury z terenu powiatu legionowskiego. W debacie wezmą udział przedstawiciele instytucji, dla których ważny jest głos młodzieży w sprawie kultury. 

Pomysłodawczynią tematu debaty jest Karolina Błaszczak-Modzelewska - zastępca dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Legionowie.

Potwierdzenie udziału i opracowanie wyników ankiet prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 6 grudnia 2019 r.

 

 

Subskrybuj to źródło RSS