Konkursy

Zegrzyńskie Świtezianki ‒ konkurs plastyczny



Sejm uchwalił rok 2022 Rokiem Romantyzmu Polskiego. Jest to związane z dwusetną rocznicą wydania „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza. W uchwale czytamy, że to „duchowy depozyt, jaki pozostawili nam romantyczni bohaterowie, artyści i myśliciele”.

Fundacja Ogród Edukacji już po raz trzeci organizuje Narodowe Czytanie w Nieporęcie. Lekturą tegorocznej edycji wydarzenia są „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza.

Z tej okazji Fundacja ogłasza konkurs plastyczny skierowany do wszystkich, bez względu na wiek.

Gotowe prace plastyczne (tutaj technika i pomysły są nieograniczone, każdy może przelać na papier bądź komputer swoje wyobrażenia o takiej właśnie postaci) należy sfotografować i przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Zegrzyńskie Świtezianki” do 29 sierpnia 2022 r.

Organizator będzie czuwać nad prawidłowym przebiegiem konkursu oraz nagrodzi 11 najbardziej oryginalnych i kreatywnych „Zegrzyńskich Świtezianek” (w tym roku przypada 11. edycja Narodowego Czytania).

Przesłanie zdjęcia pracy wraz z wypełnioną metryczką (załącznik w regulaminie) stanowi potwierdzenie, że Uczestnik zapoznał się z regulaminem konkursu i go akceptuje.

Konkurs objęty został patronatem Starosty Legionowskiego.

REGULAMIN konkursu 
„Zegrzyńskie Świteziankihttps://powiat-legionowski.pl/upload/files/regulamin%20konkursu%20_Zegrzy%C5%84skie%20%C5%9Awitezianki(1).pdf