Co powie ryba? - w dorzeczu trzech rzek

Spektakl „In Blue”

  • Napisane przez UWAGA!!!
Spektakl w dniu 31.07.2022 r. został odwołany ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Nowa data spektaklu zostanie podana wkrótce.Kolejną kulturalną atrakcją w ramach projektu „Co powie ryba 
 w dorzeczu trzech rzek” jest wielobarwny, magiczny, porywający i pełen fantazji spektakl Teatru Akt zatytułowany „In Blue”.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny na spotkanie z – baśniowymi i rzeczywistymi – wodnymi stworzeniami, m.in. nimfami i konikami morskimi.

Przedstawienie „In Blue” Teatru Akt (znanego osobom, które brały udział w odsłonięciu Mikrokosmosu Prawieku na legionowskim rynku w grudniu 2021 r.) to połączenie teatru pantomimy, tańca, sztuki cyrkowej i happeningu.

„Pierwotna wersja spektaklu została przygotowana specjalnie na okazję Europe on Water Festival w Istambule – Europejskiej Stolicy Kultury” (https://teatrakt.pl/spektakle/in-blue/).

„In Blue”, plenerowy spektakl familijny (czas trwania: 50 min): 31 lipca 2022 r., godz. 20.00, plaża 600-lecia w Wieliszewie  5 sierpnia 2022 r., godz. 19.00, park Świętojański w Wieliszewie

Spektakl jest bezpłatny.

Spektakl stanowi element projektu „Co powie ryba? – w dorzeczu trzech rzek” realizowanego w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Zalew Zegrzyński.