wydarzenia

Koncert Moniki Kuszyńskiej
W imieniu organizatorów – Powiatu Legionowskiego, Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie oraz Ośrodka Kultury w Wieliszewie – serdecznie zapraszamy osoby ze specjalnymi potrzebami oraz ich opiekunów na występ Moniki Kuszyńskiej podczas „Koncertu bez barier” 30 listopada br. o godz. 18.00 w Sali koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie!

Monika Kuszyńska jest piosenkarką i autorką tekstów. Wraz z zespołem Varius Manx wydała trzy albumy studyjne: „Eta”, „Eno” i „Emi”. W 2009 r. podjęła karierę solową i w 2012 r. wydała album „Ocalona”. Jest laureatką Superjedynki i reprezentantką Polski w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Koncert wieloletniej wokalistki zespołu Varius Manx uświetni powiatowe obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Bezpłatne zaproszenia wyłącznie dla osób ze specjalnymi potrzebami i ich opiekunów można otrzymać w siedzibie Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie (ul. Sowińskiego 15) oraz w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie (ul. Sikorskiego 11, budynek B).

Zapraszamy!