sPIKnijmy się

sPIKnijmy się! w Muzeum Historycznym

  • Napisane przez 
W ramach cyklu spotkań animatorów kultury powiatu legionowskiego „sPIKnijmy się” mieliśmy przyjemność gościć w Muzeum Historycznym w Legionowie. Porozmawialiśmy na ważne dla nas aktualnie tematy, zwiedziliśmy wystawy Muzeum, a nawet zeszliśmy do podziemi, żeby zobaczyć zwykle niedostępne dla zwiedzających pomieszczenia, w których pracownicy Muzeum przygotowują późniejsze eksponaty. Serdecznie dziękujemy za gościnę :)
 
 


Animatorki i Animatorzy kultury powiatu legionowskiego!
 
Na ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu sPIKnijmy się zapraszamy 19 grudnia (we wtorek) na godzinę 10.00 do Muzeum Historycznego w Legionowie (ul. Adama Mickiewicza 23) – w imieniu swoim i Gospodarzy.
 
Zwiedzimy aktualne wystawy, zapoznamy się z infrastrukturą muzeum i posłuchamy o intensywnej pracy w tutejszym dziale edukacji. Będzie też czas na rozmowę przy kawie i herbacie.
 
Chętnych na to spotkanie prosimy o wysłanie informacji na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Serdecznie zapraszamy!