KINO OTWARTE: „IO”

Data: 22.03.2023 r., godz. 19.00    703
Film „IO” i spotkanie z aktorem Mateuszem Kościukiewiczem w ramach cyklu KINO OTWARTE | 22.03.2023 r., godz. 19.00, kino Helios w Legionowie

plakat KINA OTWARTEGO (zawiera plakat filmu IO: czarno-białe zdjęcie, w oddali osioł stojący na środku mostu)

Wiosnę w PIK zainauguruje niezwykłe filmowe spotkanie w KINIE OTWARTYM: wspólnie obejrzymy zdobywcę Nagrody Jury dla najlepszego filmu na festiwalu w Cannes, nominowany do Oscara obraz Jerzego Skolimowskiego zatytułowany "IO".

"Oglądany z perspektywy zwierzęcia, świat wydaje się tajemniczą zagadką. IO, szary osiołek o melancholijnych oczach, spotyka na swojej drodze ludzi dobrych i złych, doświadcza radości i bólu. Jego losem rządzi przypadek, który w sekundę zmienia szczęście w rozpacz, a smutek w nieoczekiwaną błogość. Ale IO ani na chwilę nie traci swojej niewinności" (opis festiwalowy).

Gościem rozmowy po pokazie będzie aktor Mateusz Kościukiewicz.

Zapraszamy! 22 marca 2023 r., godz. 19.00, kino Helios w Legionowie (CH Gondola, ul. Piłsudskiego 31c).

Bezpłatne WEJŚCIÓWKI na seans (max 2 na osobę) można otrzymać wyłącznie po wypełnieniu formularza dostępnego pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1CQ1KfzaTwLQJITl1UCWpp7iDLfI_RDXYrEo4Lu3yuj8. Zapisy zostaną uruchomione w poniedziałek, 13 marca br., o godzinie 12.00. O otrzymaniu wejściówki decyduje data i godzina zgłoszenia. Wejściówki będą dystrybuowane do momentu wyczerpania się ich puli. Poprawne wysłanie formularza* (kopia formularza przyjdzie na podany przez Państwa adres e-mail) jest jednoznaczne z zarezerwowaniem wejściówek, które należy odebrać od 14.03.2023 r. do 20.03.2023 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15) w godzinach pracy biblioteki.

Jeden adres e-mail = jedna osoba = max 2 wejściówki

Osoba zgłaszająca się po wejściówki będzie proszona o okazanie dowodu tożsamości w celu weryfikacji danych ze zgłoszenia. Miejsca na widowni będą przydzielane losowo. Wejściówki nieodebrane do 20 marca br. (włącznie) wracają do puli i będą dostępne dla chętnych u biletera w kinie Helios tuż przed seansem KINA OTWARTEGO 22 marca br. o godz. 19.00.

*Należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS na stronie: www.pik.legionowski.pl.