KINO OTWARTE: „Śubuk” (pokaz specjalny)

Data: 27.04.2023 r., godz. 19.00    619
Film „Śubuk” i spotkanie ze scenarzystą Szymonem Augustyniakiem w ramach cyklu KINO OTWARTE | 27.04.2023 r., godz. 19.00, kino Helios w Legionowie

plakat specjalnego, kwietniowego KINA OTWARTEGO zawierający plakat filmu Śubuk

W cyklu KINO OTWARTE staramy się poruszać ważne tematy i pokazywać wartościowe polskie produkcje. Kwiecień obchodzony jest jako Światowy Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu, dlatego też w tym miesiącu zapraszamy Państwa na film „Śubuk” Jacka Lusińskiego.

„Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia młodej matki autystycznego chłopca, której wieloletni upór i walka z biurokracją oraz ludzką bezdusznością doprowadziły do istotnych zmian w polskim systemie edukacji. (...) «Śubuk» to trafiająca prosto w serce, wypełniona emocjami, optymizmem i czułym humorem opowieść o kobiecej sile, radości życia, odmiennym postrzeganiu świata i ukrytym potencjale, który drzemie w każdym z nas” (opis dystrybutora).

Naszym gościem po seansie będzie współautor scenariusza Szymon Augustyniak, który wraz z Jackiem Lusińskim (scenariusz, reżyseria) otrzymał za niego nagrodę na 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych oraz Nagrodę Główną konkursu scenariuszowego Script Pro wręczoną podczas 12. Festiwalu Mastercard Off Camera w Krakowie.

ZAPRASZAMY! 27.04.2023 r., godz. 19.00, kino Helios w Legionowie (CH Gondola, ul. Piłsudskiego 31c).

Bezpłatne WEJŚCIÓWKI na seans (max 2 na osobę) można otrzymać wyłącznie po wypełnieniu formularza dostępnego pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1qb-Lgga_IAGHMwO4wp3rMatNj8NTCVpz0TmL4GQhEa8. Zapisy zostaną uruchomione w poniedziałek, 17 kwietnia br., o godzinie 12.00. O otrzymaniu wejściówki decyduje data i godzina zgłoszenia. Wejściówki będą dystrybuowane do momentu wyczerpania się ich puli. Poprawne wysłanie formularza* (kopia formularza przyjdzie na podany przez Państwa adres e-mail) jest jednoznaczne z zarezerwowaniem wejściówek, które należy odebrać od 18.04.2023 r. do 25.04.2023 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15) w godzinach pracy biblioteki.

Jeden adres e-mail = jedna osoba = max 2 wejściówki

Osoba zgłaszająca się po wejściówki będzie proszona o okazanie dowodu tożsamości w celu weryfikacji danych ze zgłoszenia. Miejsca na widowni będą przydzielane losowo. Wejściówki nieodebrane do 25 kwietnia br. (włącznie) wracają do puli i będą dostępne dla chętnych u biletera w kinie Helios tuż przed seansem KINA OTWARTEGO 27 kwietnia br. o godz. 19.00.

Zapraszamy w imieniu organizatorów XII Dni Osób z Niepełnosprawnościami Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego.

*Należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce RODO na stronie: www.pik.legionowski.pl oraz zaakceptować regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny pod linkiem: https://pik.legionowski.pl/pliki/2022/RODO/Regulamin_us%C5%82ugi%20cyfrowe.pdf.