KINO OTWARTE: „Chleb i sól”

Data: 29.06.2023 r., godz. 19.00    328
Dramat „Chleb i sól” oraz spotkanie ze scenarzystką filmową i teatralną Martą Konarzewską w ramach cyklu KINO OTWARTE | 29.06.2023 r., godz. 19.00, kino Helios w Legionowie

plakat KINA OTWARTEGO zawierający plakat filmu Chleb i sól (widać postacie troje głównych bohaterów)

 

Przed wakacyjną przerwą w KINIE OTWARTYM zapraszamy na – wielokrotnie nagradzany – dramat „Chleb i sól”, pełnometrażowy debiut fabularny Damiana Kocura.

„Debiutancki film Damiana Kocura to pozbawiona publicystycznych skrótów opowieść o ksenofobii i tożsamości, a także jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat. «Chleb i sól» zdobył nagrody festiwali w Wenecji i Gdyni” (źródło: https://culture.pl/pl/dzielo/chleb-i-sol-rez-damian-kocur).

Naszym gościem po seansie będzie Marta Konarzewska – scenarzystka filmowa i teatralna, badaczka kultury, polonistka, krytyczka i redaktorka literacka, która współpracowała przy tworzeniu scenariusza filmu „Chleb i sól”.

ZAPRASZAMY! 29.06.2023 r., godz. 19.00, kino Helios w Legionowie (CH Gondola, ul. Piłsudskiego 31c).

Bezpłatne WEJŚCIÓWKI na seans (max 2 na osobę) można otrzymać wyłącznie po wypełnieniu formularza dostępnego pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1kCAtzl8P56NADT-KinSRUofzNnuC3dPV3DOJ7QyaKKk. Zapisy zostaną uruchomione w poniedziałek, 19 czerwca br., o godzinie 12.00. O otrzymaniu wejściówki decyduje data i godzina zgłoszenia. Wejściówki będą dystrybuowane do momentu wyczerpania się ich puli. Poprawne wysłanie formularza* (kopia formularza przyjdzie na podany przez Państwa adres e-mail) jest jednoznaczne z zarezerwowaniem wejściówek, które należy odebrać od 20.06.2023 r. do 27.06.2023 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15) w godzinach pracy biblioteki.

Jeden adres e-mail = jedna osoba = max 2 wejściówki

Osoba zgłaszająca się po wejściówki będzie proszona o okazanie dowodu tożsamości w celu weryfikacji danych ze zgłoszenia. Miejsca na widowni będą przydzielane losowo. Wejściówki nieodebrane do 27 czerwca br. (włącznie) wracają do puli i będą dostępne dla chętnych u biletera w kinie Helios tuż przed seansem KINA OTWARTEGO 29 czerwca  br. o godz. 19.00.

*Należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce RODO na stronie: www.pik.legionowski.pl oraz zaakceptować regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny pod linkiem: https://pik.legionowski.pl/pliki/2022/RODO/Regulamin_us%C5%82ugi%20cyfrowe.pdf.