Konkursy

Wyniki akcji: AUTYZM - zaprojektuj nakładkę!


??? Na ogłoszony w zeszłym tygodniu  w ramach X Dni Osób Niepełnosprawnych 2021 Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego  minikonkurs na nakładkę profilową wyrażającą solidarność z osobami w spektrum autyzmu wpłynęło kilkanaście bardzo ciekawych projektów! Jury nie miało łatwego zadania, jednak w końcu udało się wyłonić zwycięskie prace:
 
1. miejsce: Oliwia Kotowska (14 lat) ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Legionowie
2. miejsce: Klaudia Jasińska (10 lat) ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołajka Kopernika w Legionowie
3. miejsce: Weronika Bieńkowska (15 lat) z 2. Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie
 
Wyróżnienia:
Hanna Górecka (14 lat) ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołajka Kopernika w Legionowie
Fabian Kochaniec (10 lat) ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołajka Kopernika w Legionowie
Julia Szulim (18 lat) z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie
 
GRATULUJEMY! W sprawie odbioru nagród skontaktujemy się z każdym indywidualnie.
 
Wszystkim osobom, które wzięły udział w akcji, serdecznie DZIĘKUJEMY!


Z racji tego, że kwiecień obchodzony jest jako Światowy Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu, proponujemy Wam - młodym uczącym się w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych - odnoszącą się do tego tematu szybką akcję z nagrodami ;) 
 
Zaprojektujcie nakładkę na zdjęcie profilowe na portalach społecznościowych, która wyrazi Waszą solidarność z kolegami i koleżankami w spektrum autyzmu.
 
Możecie przy tym użyć np. takich słów, jak tolerancja, świadomość, empatia, zrozumienie itd. Bo każdy z nas jest inny, ale każdy potrzebuje zrozumienia i akceptacji, prawda?
 
 
Nagrodami za najlepsze projekty nakładek profilowych są bony upominkowe o wysokości 300 zł (1. miejsce), 200 zł (2. miejsce) i 100 zł (3. miejsce).
 
Zwycięskie prace udostępnimy na Facebooku, tak żeby każdy mógł ich użyć :)
 
Na Wasze propozycje [w formie plików .psd lub skanów bądź dobrej jakości zdjęć prac wykonanych analogowo ;)] czekamy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 18 kwietnia br. (niedziela) do końca dnia. W mailu* ze zgłoszeniem napiszcie, jak się nazywacie, ile macie lat i do jakiej szkoły chodzicie, podajcie też nr tel. do rodzica/opiekuna. Czas start!
 
*Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS: https://pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo.html.
 
Organizatorzy akcji: Fundacja Promień Słońca i Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie
 
X Dni Osób Niepełnosprawnych 2021 Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego
 
#przyjaźniedlaautyzmu