Spotkanie z pisarką Urszulą Pieńkowską

Liczba odwiedzających: 31
Czas trwania wydarzenia: od: 12.05.2023 r., godz. 19.00 do: 12.05.2023 r., godz. 20.30
Ośrodek Kultury w Wieliszewie

Łajski, ul. Stanisława Moniuszki 2 (róg Nowodworskiej)
05-119 Legionowo
tel. (22) 782 20 02, 539-304-536
e-mail: kultura@wieliszew.pl
https://www.ok.wieliszew.pl/

 

urszula_pienkowska_plakat_a3.jpg (343 KB)

MIEJSCE: Biblioteki Gminnej w Wieliszewie, ul. Janusza Kusocińskiego 1 (budynek SP 2, wejście od ul. Solidarności)

KIEDY: 12 maja (piątek) godz. 19.00

Urszula Pieńkowska jest nie tylko pisarką, mamą i kobietą wielu talentów, ale również naszą sąsiadką. Spotkajmy się więc w Naszej BIBLIOTECE i spędźmy wspólnie niezapomniany wieczór. 


Urszula Pieńkowska swoją przygodę z pisarstwem zaczęła dość późno. Po ukończeniu studiów prowadziła własną działalność gospodarczą, a także pracowała na etacie. Pisać zaczęła w wieku
czterdziestu i czterech lat, spełniając swoje odwieczne marzenie. Z natury pozytywna i wesoła, wyznaje teorię, że świat jest raczej szary niż czarno-biały, a w każdym człowieku istnieją zarówno pozytywne, jak i negatywne cechy. Prywatnie Autorka jest szczęśliwą mężatką z dwudziestopięcioletnim stażem i matką dorosłej już Asi. Mieszka w okolicach Warszawy nad Jeziorem Zegrzyńskim. 

Zachęcamy gorąco do przeczytania książek Urszuli Pieńkowskiej, które można wypożyczyć w Bibliotece w Wieliszewie. Kryminalna zagadka połączona z charakterystyczną dla autorki dawką humoru sprawia, że książki z serii „Zaufaj i podążaj” czyta się z zapartym tchem i z zaskoczeniem dociera się do ostatniej strony.