Kino otwarte

KINO OTWARTE online - „Niewidoczne życie sióstr Gusmão”

  • Napisane przez Serdecznie zapraszamy na jedyne i niepowtarzalne KINO OTWARTE w wersji ONLINE!

30 kwietnia br. o godz. 20.00 obejrzymy wspólnie – choć każdy u siebie – „Niewidoczne życie sióstr Gusmão”, film, który otrzymał Nagrodę Główną w sekcji Un Certain Regard na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, brazylijski kandydat do Oscara.

Uniwersalna, klimatyczna opowieść o dwóch siostrach, które nie zgadzają się na życie według narzuconych im schematów. Mają własne wizje przyszłości i konsekwentnie dążą do ich realizacji, choć nie jest łatwo.

Scenariusz oparto na bestsellerowej powieści Marthy Batalhy „Niewidzialne życie”.

W jednym z wywiadów reżyser, Karim Aïnouz, powiedział, że jego film jest swoistym hołdem dla wszystkich wyjątkowych kobiet, które spotkał na swojej drodze.

Krótkie wprowadzenie do wspólnego seansu przedstawi – jak zawsze – Magdalena Felis.

 Osoby zainteresowane seansem prosimy o przesłanie imienia i nazwiska na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 29.04.2020 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. (Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS na stronie: www.pik.legionowski.pl.)

Zapraszamy!

 

#zostanwdomu