Kino otwarte

KINO OTWARTE online - "Młodość Astrid"

  • Napisane przez Serdecznie zapraszamy na grudniową, przedświąteczną odsłonę KINA OTWARTEGO w wersji ONLINE! 

18 grudnia 2020 r. o godz. 20.00 obejrzymy wspólnie film „Młodość Astrid”, fabularną biografię słynnej szwedzkiej pisarki, autorki m.in. „Dzieci z Bullerbyn”, „Pippi Pończoszanki”, „Nilsa Paluszka”, „Mio, mój Mio”, „Ronji, córki zbójnika” i wielu innych wspaniałych książek dla dzieci.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jakim dzieckiem była mała Astrid, czy przypominała bohaterki swoich książek, jakie niełatwe decyzje miała odwagę podjąć w młodości oraz jak to się stało, że zaczęła pisać książki – dołączcie do naszego seansu!

Film „Młodość Astrid” otrzymał Nagrodę Publiczności na międzynarodowym festiwalu filmu i muzyki Transatlantyk w Łodzi.

Wprowadzenie do piątkowego filmowego wieczoru przedstawia dziennikarka filmowa Magdalena Felis.
 

Osoby zainteresowane obejrzeniem filmu prosimy o przesłanie maila o treści: "ASTRID" na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 17.12.2020 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. (Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS: https://pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo.html). 

Dla wielbicieli twórczości Astrid Lindgren – małych i dużych, bez wyjątku – przygotowaliśmy jeszcze jedną niespodziankę! W sobotę 19 grudnia 2020 r. udostępnimy online zainteresowanym osobom spektakl „Ronja, córka zbójnika” warszawskiego Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera. Szczegóły: https://pik.legionowski.pl/wydarzenia/item/654-spektakl-online-ronja,-c%C3%B3rka-zb%C3%B3jnika.html.