Kino otwarte

KINO OTWARTE online - "Marona - psia opowieść"

  • Napisane przez 


Jak spędzacie tegoroczne ferie zimowe?

Mamy dla Was ciekawą filmową propozycję na ostatni piątek ferii! W ramach specjalnego wydania KINA OTWARTEGO online zapraszamy na obsypaną nagrodami, nominowaną do Oscara pełnometrażową animację „Marona – psia opowieść”.

To historia maleńkiej suczki Marony i kolejno przez nią napotykanych ludzi. "(...) wizualnie zachwycająca i wzruszająca historia opowiedziana z psiej perspektywy o przywiązaniu, miłości i tym, czym dla psów i ludzi jest szczęście" (materiały prasowe dystrybutora).

Wprowadzenie do tego wyjątkowego familijnego seansu przedstawi dziennikarka filmowa Magdalena Felis.

Zapraszamy (nie tylko wielbicieli psów!): 15 stycznia 2021 r., dostęp 24 h (godz. 00.01-24.00) (uwaga: obowiązują zapisy)

Osoby zainteresowane obejrzeniem filmu prosimy o przesłanie maila o treści: "PIES" na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 14.01.2021 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. (Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS: https://pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo.html).