Kino otwarte

KINO OTWARTE online "Błąd systemu"

  • Napisane przez Przedstawiamy kolejną filmową propozycję w ramach KINA OTWARTEGO online. Jest nią dramat psychologiczny "Błąd systemu", zdobywca Srebrnego Niedźwiedzia na festiwalu w Berlinie i niemiecki kandydat do Oscara.

Szeroko omawiany debiut fabularny reżyserki Nory Fingscheidt to poruszająca historia małej Benni. „Ma zaledwie dziewięć lat, a doświadczeniem mogłaby obdzielić kilkoro swoich rówieśników. Do jakiejkolwiek placówki by nie trafiła, prędzej czy później zostaje z niej wydalona. Takie przypadki, jak niewinnie na pierwszy rzut oka wyglądająca Benni, w slangu pracowników socjalnych nazywane są «łamaczami systemu»” (materiały prasowe dystrybutora).

Wprowadzenie do wspólnego seansu przedstawi dziennikarka filmowa Magdalena Felis.

Zapraszamy: 22 stycznia br., godz. 20.00 (obowiązują zapisy)

UWAGA: seans dla widzów od 16 r.ż.

Osoby zainteresowane obejrzeniem filmu prosimy o przesłanie maila o treści: "BŁĄD" na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 21.01.2021 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. (Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS: https://pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo.html).