Etiudy teatralne "Ko-mar" z wizytą w Zegrzynku

Data: 19.06.2022 r., godz. 11.00    379
Etiudy teatralne "Ko-mar" z wizytą w Zegrzynku

komar_2022.jpg (595 KB)

W maju obchodziliśmy 180. rocznicę urodzin Marii Konopnickiej, a w tym miesiącu zapraszamy do udziału w niezwykłej artystycznej podróży do dawnego Zegrzynka, do czasów, kiedy ceniona pisarka i poetka Maria Konopnicka bywała w rodzinnym domu przyszłego dramaturga Jerzego Szaniawskiego...

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do obejrzenia etiudy teatralnej, wybranej do realizacji spośród prac nadesłanych na konkurs „Ko-mar” z wizytą w Zegrzynku. Spektakl odbędzie się w plenerze, przed zabytkowym budynkiem MOK Legionowo przy ulicy Norwida 10.

„Zegrzyńskie spotkania” (scenariusz: Irena Berdys) to etiuda przygotowana przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie pod kierunkiem polonistki Ireny Berdys. Obsada 1: Zuzanna Werwińska, Zuzanna Szczepańska, Kacper Mielniczuk, Jakub Patora, Olaf Płoński, Julia Osiecka; Obsada 2: Karol Mosakowski, Cezary Wojsz, Zuzanna Śliwińska, Martyna Sas.

ZAPRASZAMY! 19 czerwca 2022 r. (niedziela), godz. 17.00, Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie, ul. C.K. Norwida 10

Wydarzenie jest realizowane w ramach V edycji Festiwalu Szaniawskiego Legionowo: http://www.moklegionowo.pl/zawartosc/szaniawski_fest.html.