KINO OTWARTE: „Strefa interesów”

Data: 20.05.2024 r., godz. 19.00    1005
Film „Strefa interesów” oraz spotkanie z aktorką Julią Polaczek w ramach cyklu KINO OTWARTE | 20.05.2024 r., godz. 19.00, kino Helios w Legionowie

plakat KINA OTWARTEGO 20 maja 2024 r. z filmem Strefa interesów

 

W majowym KINIE OTWARTYM prezentujemy głośny film "Strefa interesów", laureata Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes i zdobywcę tegorocznego Oscara w kategorii Najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy.

"Rudolf wraz z żoną Hedwigą oraz czwórką dzieci i psem mieszkają w przestronnym, pedantycznie czystym domu z wypielęgnowanym ogrodem i szklarnią. Celebrują rodzinne obiady, marzą o wakacjach w ukochanych Włoszech. W weekendy lubią popływać kajakami lub pospacerować po lesie z przyjaciółmi. Jednak zza ścian ich domu często dobiegają niepokojące odgłosy, a czasem rozpaczliwe krzyki, ponieważ Rudolf Höss jest komendantem obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau" (opis dystrybutora). 

Gościem okołofilmowego spotkania będzie aktorka Julia Polaczek, odtwórczyni roli Aleksandry Bystroń-Kołodziejczyk, mieszkanki Brzeszcz, łączniczki ZWZ-AK „Olena”.

ZAPRASZAMY! 20.05.2024 r. (uwaga: poniedziałek!), godz. 19.00, kino Helios w Legionowie (CH Gondola, ul. Piłsudskiego 31c).

Bezpłatne WEJŚCIÓWKI na seans (max 2 na osobę) można otrzymać wyłącznie po wypełnieniu formularza dostępnego pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1LlSdfa_8KNpIsyl0rSjv9owkPu3Aud-AXzbzZLCKhN0. Zapisy zostaną uruchomione w piątek 10 maja 2024 r., o godzinie 12.00. O otrzymaniu wejściówki decyduje data i godzina zgłoszenia. Wejściówki będą dystrybuowane do momentu wyczerpania się ich puli. Poprawne wysłanie formularza* (kopia formularza przyjdzie na podany przez Państwa adres e-mail) jest jednoznaczne z zarezerwowaniem wejściówek, które należy odebrać od 13.05.2024 r. do 18.05.2024 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15) w godzinach pracy biblioteki.

Jeden adres e-mail = jedna osoba = max 2 wejściówki

Osoba zgłaszająca się po wejściówki będzie proszona o okazanie dowodu tożsamości w celu weryfikacji danych ze zgłoszenia. Miejsca na widowni będą przydzielane losowo. Wejściówki nieodebrane do 18 maja br. (włącznie) wracają do puli i będą dostępne dla chętnych u biletera w kinie Helios tuż przed seansem KINA OTWARTEGO 20 maja 2024 r. o godz. 19.00.

*Należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce RODO na stronie: www.pik.legionowski.pl oraz zaakceptować regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny pod linkiem: https://pik.legionowski.pl/pliki/2022/RODO/Regulamin_us%C5%82ugi%20cyfrowe.pdf