KINO OTWARTE: „Chrzciny”

Liczba odwiedzających: 131
Czas trwania wydarzenia: od: 15.12.2022 r., godz. 19.00 do: 15.12.2022 r., godz. 22.00
Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie

ul. Sowińskiego 15
05-120 Legionowo
tel. +48 (22) 774 21 44
e-mail: biuro@pik.legionowski.pl
www: http://pik.legionowski.pl

 

 

 

 

Plakat KINA OTWARTEGO zawierający w sobie plakat filmu Chrzciny (grupowa fotografia rodzinna)

Ostatnie KINO OTWARTE w tym roku to zabawa na „Chrzcinach” – w sali kina Helios w Legionowie oczywiście!

Reżyserski debiut Jakuba Skocznia otrzymał Nagrodę Dziennikarzy na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film”: „[za] udowodnienie, że dobry debiut może ze sobą łączyć autorską wizję i najbardziej atrakcyjne dla widza elementy kina komercyjnego. Za porcję dobrej rozrywki i próbę zmierzenia się z trudną historią Polski, o której da się opowiedzieć bez patosu i zbędnego nadęcia. I w końcu, za pokazanie, że wszyscy Polacy mogą być jedną rodziną”.

Naszym Gościem po seansie będzie aktorka Agata Bykowska.

Bezpłatne WEJŚCIÓWKI na seans (max 2 na osobę) można otrzymać wyłącznie poprzez rezerwację drogą mailową. Zainteresowane osoby prosimy o e-mail zawierający imię i nazwisko* oraz liczbę wejściówek (1 lub 2), wysłany NAJWCZEŚNIEJ w czwartek, 8 grudnia br. o godzinie 12.00 na adres: animacja@pik.legionowski.pl. Zgłoszenia wysłane przed tym czasem nie będą brane pod uwagę. O otrzymaniu wejściówki decyduje data i godzina zgłoszenia. Wejściówki będą dystrybuowane do momentu wyczerpania się ich puli. Rezerwacja wejściówek zostanie potwierdzona mailem zwrotnym. Miejsca na widowni będą przydzielane losowo.

Jeden adres e-mail = jedna osoba = max 2 wejściówki

Odbiór zarezerwowanych wejściówek będzie możliwy od 9 do 14 grudnia 2022 r. w godzinach pracy Powiatowej Biblioteki Publicznej w Legionowie (ul. Sowińskiego 15). Osoba zgłaszająca się po wejściówki będzie proszona o okazanie dowodu tożsamości w celu weryfikacji danych ze zgłoszenia.

*Należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS na stronie: www.pik.legionowski.pl. 

ZAPRASZAMY! 15.12.2022 r., godz. 19.00, kino Helios Legionowo (CH Gondola, ul. Piłsudskiego 31c).