Kino otwarte

KINO OTWARTE na sztukę "Ostatnia rodzina"

  • Napisane przez 


Niejednokrotnie w ramach KINA OTWARTEGO wyświetlaliśmy filmy związane ze sztuką i artystami. Pamiętacie spotkanie z malarką Martą Czarnecką po seansie niezwykłej animacji „Twój Vincent”? Albo rozmowę z historyczką sztuki dr Iwoną Lubą po wspólnym obejrzeniu „Powidoków”?

Wartościowych produkcji poświęconych sztuce jest bardzo dużo i postanowiliśmy części z nich przyjrzeć się bliżej. Rozpoczynamy nowy cykl zatytułowany „KINO OTWARTE na sztukę”!

Cykl filmów o sztuce zainaugurujemy obsypanym nagrodami dramatem biograficznym „Ostatnia rodzina”, ukazującym życie malarza Zdzisława Beksińskiego.

Wprowadzeniem do seansu będzie rozmowa dziennikarki Magdaleny Felis z Wiesławem Banachem, historykiem sztuki, wieloletnim dyrektorem Muzeum Historycznego w Sanoku, twórcą Galerii Zdzisława Beksińskiego i przyjacielem artysty.


Seans online, 29 stycznia br., godz. 19.00 (obowiązują zapisy)

Osoby zainteresowane obejrzeniem filmu prosimy o przesłanie maila o treści: "RODZINA" na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 28.01.2021 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. (Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS: https://pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo.html).

Zapraszamy!